Erzurum Sınav Koleji

Adsız tasarım (1)
Ön Kayıt

Donanımlı

Laboratuvar

woman-working-laborator

Laboratuvarlarımız

Sınav Kolejinde öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmesi için kademelerine göre okullarda, tam donanımlı fizik, kimya, biyoloji, genetik, fen ve teknoloji laboratuvarları ve ilgili tüm ekipmanlar bulunur. Tüm laboratuvarlar zengin deney araçları ve cihazları ile donatılır. Derslerde öğretmenler yoğun bir şekilde bu ortamları kullanır. Böylece öğrenciler teorik derslerde öğrendikleri konuları tam anlamıyla kavrarlar.

 

Eğitim

Sınav Kolejinde uygulama laboratuvarlarının yanında 3 boyut teknolojisiyle çalışan fen ve matematik derslerini pekiştirici 3D laboratuvarları oluşturulur. Binlerce içerik, aktif gözlüklerin kullanıldığı 3D laboratuvarlarında müfredata uygun bir şekilde öğretmenler eşliğinde izlenir ve birçok karmaşık konu simule edilmiş bu ortamlarda öğrenilir. Bu içeriklerin 2D versiyonlarına ise tüm sınıflardaki akıllı tahtalardan erişilebilir.

 
pexels-emily-ranquist-1205651
SSUCv3H4sIAAAAAAACA01Ry2rDQAz8FaGz07T05lspobSn0EAvoQd5rdgi+zC7aych+N+rzaPkJmmk0Wh0xoaSGKzPKNaOKUfKEjzWLxVyKzlEIYv181xhypTHxEl7NTOUuVP0kt9JtudSxxo/H7jS8t3KsHiLGZVkbBT+YaPMOFf3/n8E598KqWNvTmWPLopsmS5rtwrtD5mju2mYpOVwDWlspYQ4BUNW8deiUTUEV6pdpKEXE2XiWPKWk9EAN0bYZ9mJAUtNUMEhnmBnKYMJbghJygVwkNxD5MQUTc8RHO3Fd8DHgaM4ZYDpchE8evgEKzWQGsuwWm+AfAvf7FsdFw9f6w/YheiomJKPNw+uZly50tIEb3jII9llz2Rzv3D6EiOetTXs9UfzPP8Bbz+DQMEBAAA=

Bilim Merkezi

Düşünen ve sorgulayan bireyler Sınav Kolejinde bulunan Bilim Merkezi ile öğrenciler, bilimi görerek, duyarak, dokunarak öğrenir. Bilimsel bakış açısı gelişen öğrenciler, toplumun düşünen ve sorgulayan bireyleri olarak yetişirken, üretken materyaller kullanarak bilimsel çalışmalara ilk adımı atar. Sınav Kolejinde öğrenciler birçok deney seti ve düzeneğiyle bilimin karmaşık kurallarını birebir deneyimler. Bireysel ve grup çalışmalarıyla derslerde gördükleri teorik konuları pekiştirirler.

Erzurum Sınav Koleji
Merhabalar , Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?